Renault Laguna

Shitet nga: Don 11 Sht 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet Renault laguna viti i prodhimit: 18.12.2009 Model 2010.Navigacion,Bluetooth,Bordcomputet,CD,Plus DVD,Klimaautomatik,ESP, Air Bag mbrapa,dhe para.dritat sensor..fshisat sensor..Start stop automatik..sensorat mbrapa..Tempomat..central..Liber servisit.ABS.RENAULT LAGUNA 1.5 DCI 110/ KARAVAN 6 SHPEJTSI..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim