Shitet Renault Laguna 1.9 U SHIT

Shitet nga: Kastriot 24 Dhj 00:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet Renault Laguna 1.9 Dizel Vetura Posedon :
ABS
ARS
ESP
2 PAL GOMA TE REJA VER DHE DIMER
FELLNE 17
POSEDON KILOMETRA 215000 te GARANTUARA
MUZIK TMIR
NE GJENDJE SHUM TMIR TEKNIKE DHE I RUJATUR MIRQMIMI SIPAS MARRVESHJES .


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim