Shitet Renault Laguna

Shitet nga: Burim 09 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
Shitet Renault Laguna 1.9 disel ne gjendje shum te mir vetura e ka te ndrrum kaishit Rebrasti ne mujin dhjetor si dhe servisin e krym ne mujin shkurt te kti viti, posedon regjistrim deri ne mujin e 8-te dhe ka te kaluara 300.000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim