Renault Megane '''BOJ EDHE NDRRIM'''

Shitet nga: Egzon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
* Shitet Ose Ndrrohet Renault Megane Dizel
* Viti i Prodhimit 25.12.2003
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Pasqyret Elektronike
* Regjistrim ka 5 Muj
* Vetura osht ne gjendje te mir teknike si dhe optike ska nevoj per me Ivestu
* Per ma shum Info kontaktoni ne ket nr. 044500396 VIBER +37744500396
Muni me kontaktu qdo dit prej ores 08-23


MUNDESI NDRRIMI...Golf 2. Golf 3. Golf 4. Passat 2. Passat 3. Passat 4. Passat. Audi 80. Audi b4. Audi a2. Audi a3. Audi a4. Audi a6. Bmw 316. Bme 318. Bmw 320. Bmw 3. Bmw 5. Mercedes 190. Mercedes 200. Mercedes a 140. Mercedes a 150. Mercedes a 160. Mercedes a170. Fiat punto . Fiat stilo. Ford foxus Fiesta. Renault clio. Seat. polo. smart. Lupo. Renault. Peugeto 206. Peugeto 207. Peugeto 306. Renault kongu. kango. Peugeto 307. Peugeto 105. Peugeto 106 Opel Astra. Opel kadet. Opel corsa. Citroen c1. Citroen c3. pikap. Eth...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim