Renault Megane 1.5 dci - 2009

Shitet nga: Urim 03 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet Renault Megane 1.5 dci . Viti i prodhimit shtator 2008. Vetura eshte ne gjendje shume te mire sic shihet edhe ne fotot. Shepnzimet i ka shume te ulta 3.8l / 100km.
Posedon klime, abs , xhama me rryme etj.
Vetura nuk eshte hipoteke dhe behet bartja pernireni te noteri.
Ka 4 goma te reja te veres dhe 4 te dimrit.

Presim vetem bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim