Renault Megane Dizel RKS 5 MUJ -03

Shitet nga: Egzoni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes - Renault Megano Dizel
* Viti i Prodhimit 25.12.2003
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Pasqyret Elektronike
* Regjistrim ka 5 Muj
* Megano Osht ne Gjendje te Mir teknike si dhe Optike
* Per ma Shum Info Kontaktoni ne ket nr. 044-500396 VIBER +37744500396


Shes - Renault Megane 1.5 Dizel * Viti i Prodhimit 25.12.2003 * Regjistrim ka 6 muj * Klima Fuksionale * Xhamat Elektronik * Airbeg * Esp * Megano Osht ne Gjendje te mir Teknike si dhe Optike * Per ma Shum Info kontaktoni ne ket nr. 044-500396 VIBER +37744500396 Mundesi ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Golf 4. Passat 2. Passat 3. Passat 4. Audi. Bmw. polo. lupo. smart. kadet. Peugeto. Pezho. renault. Megane. clio. Etj...

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim