RENAULT MEGANE 1.9DCI

Shitet nga: ajet 09 Pri 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet Renault Megane 1.9 DCI viti 2004 ngjyra e zeze metalike
-klimatronik
-nxemje ne ulese
- 6 shpejtesi + R
- dritaret elektronike 4x
- xenon. bi-xenon
- gumat e reja -fellne
-regjistrim edhe 11 muaj
-regjistrimi i pare ne kosove, i posa doganuar
te gjitha serviset e kryera ne gjendje shume perfekte
Vetura eshte e ruajtur si brenda ashtu dhe jashte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim