RENAULT MEGANE 1.5 DCI

Shitet nga: Safet 29 Dhj 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megane 1.5 DCI, viti i prodhimit 09.2006.
Kilometra 182000 ne gjendje shume te mire.

Vetura posedon klime, abs, tempomat, xhamat elektorinik. Servisim komplet, rrypi i dhembezorve i ndrruar para 1 mauji, goma te dimrit te reja, fellne alumini 16, baterin e re si dhe klima posa e mbushur. Farat e pare te rinje.

I regjistruar deri ne muajin e 19.04.2016.

Çmimi: 5.700 euro

Info: 049 771 117

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim