RENAULT MEGANE 1.9 DCI

Shitet nga: Fati 26 Gsh 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet Renault Megane 1.9 DCI - 6 shpejtesi ne gjendje shume te mire optike dhe motorike, vetura eshte e doganuar ne vitin 2013, shume pak e vozitur dhe e garazhuar per keto 2 vite ne Kosove, posedon edhe gomat 16she te reja te dimrit 4 cope. Veture familjare shume i ruajtun si brenda ashtu edhe jashte siq mund ta shihni ne foto. Ndrrim nuk bej. Per me shume me kontaktoni deri ora 2200 ne numrin e tel 049125555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim