Renault Megane '''BOJ edhe NDRRIM'''

Shitet nga: Egzoni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes - Renault Megane Dizel
* Prodhimit 25.12.2003
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Pasqyret Elektronike
* Regjistrim ka 5 Muj
* Vetura osht ne gjendje te mir teknike si dhe optike ska nevoj per me Ivestu
* Per ma shum Info kontaktoni ne keta nr. 044500396 ose 049-568247 VIBER +37744500396
Muni me kontaktu qdo dit prej ores 08-23Mundesi Ndrrimi me Golf 2. Golf 3. Golf 4. Passat 2. Passat 3. Passat 4. Opel Astra. Opel Corsa. Opel Kadet. Opel Zafira. Polo. Lupo. Peugeot 206. Peugeot 207. Peugeot 306. Peugeot 307. Peugeto 105. 106. Renault Clio. Bmw 316. bmw 318. Bmw 320. Smart. Bmw 3. Audi 80. Audi b4. Audi a4. Audi a6. Audi a3. Merrcedes c200. Mercedes a150. Mercedes a 160. Mercedes a 170. Mercedes 200. Mercedes 190. Samsung. Iphone. 1.0 1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 1.7 1.8 1.9 2.0 Benzin Dizel. Automatik. Ford Fiesta. Samsung. Iphone. Ford fokus. Fiat Punto. Fiat Bravo. Opel Vectra. Fiat stilo. Etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim