Renault Megane 1.5dci

Shitet nga: Reno 11 Shk 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 150 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megane II 1.5dci...
Vetura posedon:
2/3dyer,124.000km,klime, mbyllje qendrore, timon dhe ndrrerrues veshur lekure, xhama elektronik, fellne alumini 16", gomat e dimrit te reja, regjistrim edhe nje vit te plote,servisin e madhe e ka te kryer poashtu servisin normal e ka te kryer para dy jave... Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim