Renault Megane 1.9 ,viti2000 , RKS 9 MUAJ

Shitet nga: renault 16 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 750 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet renault megane 1.9 ne gjendje shum te mir ,
Vetura RKS edhe 9 muaj ,
Vetura posedon ,
Gjama me rrym ,
Pasqyre me rrym ,
Klim ,
Drita mjeglles ,
4 goma te reja te dimrit ,
Vetura esht shum e ruajtur brenda dhe jasht ,
Vetura esht ne gjendje prefekte ,
Vetura hargjon shum shum pak 100km/4.0L ,
Nuk ka nevoj me invenstue as edhe 1€ ne vetur ,
Perkthimi i vetures 5min
BEJ NDRIMM
THIRR 049 - 287 - 290
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim