Renault Megane 1.9 dci

Shitet nga: Getoar Salihu 30 Dhj 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault Megane dci 131ps, 6 shpejtesi, 137 000 km.
Vetura posedon keto pajisje shtese: Full panorama, senzore te pasem, tempomat, speed limiter, radio me bluetooth dhe aux, qels me senzore, uleset sport, pasqyre elektrike, pasqyre me senzor.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim