Renault Megane 1.9dCi/2003 RKS

Shitet nga: Arsim 11 Jan 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Vetura ka keto karakteristika:

- Renault Megane II 1.9dCi
- Viti i prodhimit 2003
- Manual 6+1 Shpejtesi
- 220000 KM te kaluara
- I sapo servisuar
- Regjistrim deri ne maj 2016
- Harxhimet mesatare 5.4L/100Km
- Eshte me funksione ne timon, tempomat, panoram dhe opcione te tjera
- Gomat e dimrit viti i dyte
- Nuk eshte hipotek, mund te behet perkthimi menjehere

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim