Renault Megane 2 -06

Shitet nga: mal 18 Tet 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet vetura ne gjendje te rregullt , vitin e kaluar eshte doganuar ka regjistrim deri me 13.02.2016.Eshte mjaft i ruajtuar siç shihet ne foto dhe eshte i sapo servisuar.Eshte 1.5 DCI dizell.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim