Renault Megane Ekstra

Shitet nga: Menat Alija 16 Dhj 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet renault megane full opsjon shum i ruajtur dhe i pastert qmimi 3400 euro
Tel : 045413633 049224524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim