Renault Megane Shum i Rujtum

Shitet nga: Menat 15 Dhj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet renault megane full ekstra 1 vit rexhistrim
Vetura eshte shum e ruajtur dhe ne gjendje perfekte siq shifet edhe vet
Qmimi 3400 euro
Tel 045413633
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim