Renault Megane

Shitet nga: Mensur Mujedini 05 Sht 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault Megane 1.9 Dizel hargjime shum te vogla.Vetura eshte shum e rujtun dhe ne gjendje te mire teknike. Viti i prodhimit ne fund te 2004.

Per me shum kontakto ne numrin 045 514 551 ose 049 894 123.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim