Renault Megane

Shitet nga: Kushtrim 10 Mar 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault Megane Kabriolet
Viti i prodhimit 2005
2.0 Benzine
Marshi manual
6 shpejtsi
2 Qelsa
Radio
91.000 km te garanatuar
I importuar nga Suedi
pronari i 2 qe prej prodhimit te vetures
Regjistrimin e dyte, ne korrike skadon
Vetura punon ne gjendje perfekte, kabrioleti hapet e mbyllet pa problem , eshte prej metali dhe gjami jo prej gome.
Person privat jam qe pe shes jo Autosallon.
Per informata ma shum kontaktoni ne numrin e telefonit , ose viber +377 (0) 45367037 Kushtrimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim