Renault Megane1.9 ne gjendje te shkelqyshme

Shitet nga: Megane 08 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet ranaul megane 1.9 dizell 122 ps
Gjendjen e ka te shkelqyshme vet e kam regjistru per her te par ne Kosov
Klima tronik
Posedon 2 qels kartela dhe nuk ka nevoj te vendoset qelsi ne vetur mjafton ta kesh me vete hapet mbyllet ndezet pa e perdor qelsin
Senzora per fshisa
Pasqyre me nxemje dhe palosen me pull
Te 4 gjamat me pull
6 shpejtsi
Kerri esht tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim