Renault megane

Shitet nga: Flamur 23 Gsh 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Eshte ne gjendje shum te mir e sapo doganura dhe rigjistruar 1 vit nuk osht ne hipotek perkthim beht mejhere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim