Reno Megane 1.5 dizell Rks 1vit

Shitet nga: Reshat 25 Tet 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes Renault megane 1.5 dizell Rks 1vit
Me gjitha servisat e perfunduara
Me liber te servisit ne gjendje shum te mir tip tip I ruajtur si mrenda ashtu dhe jash Abs,klm,esp,bord compjuter
Me 2 kartela
Poashtu i posedoj edhe letrat e doganes
Ndrim i mundshem nese me konvenon Vlen te ceket se hipotek nuk osht Ju garantoj per dokumenta044-165-245 049800177

Postuar nëpërmjet celularit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim