Reno Megane 1.5 tdi diese 2005

Shitet nga: SABIT 05 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
VETRA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE ME SHPENZIME SHUM TE VOGLA I MBAJTUR VETEM NGA NJE PRONAR ME SERVISIM TE RREGULLT NGA SERVISI I AUTORIZUAR, RRYPIN DHEMBZOR TE NDRRUAR PARA NJE VITI.REGJISTRIM KA EDHE 5 MUAJ.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim