SHITET VETURA

Shitet nga: labi 25 Shk 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
SHITET VETURA RENO MEGANE 1.9 DIESEL VETURA ME CENZOR SHIU ME TEMPOMAT ASR AIRBEG 6 SHPEJTESI ME REGJISTRIMIN E PARE NE RKS DMTH PRONARI I VETEM NE KS VET E KAM DOGANUAR DHE REGJISTRUAR JU MIRPRESIM BLERES SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim