Shitet

Shitet nga: Bekir 08 Pri 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet vetura per me shum info kontkto ne Nr 044932780
049222911
Vetura posedon klim dhe është karavan
Vetura gjindet ne Vushtrri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim