kushtrim krasniqi

Shitet nga: kushtrim 13 Tet 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shitet reno megn 1.9 dizell me dogan dhe homologim vetura osht n gjendje shum t mir ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim