renault

Shitet nga: renault 05 Maj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
vetura osht ne gjendje shum te mir teknike e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht vetura posedon KLIM komanda ne timon hargjime shum te vogla 4 goma reja 1.6 benxin liber te servisit etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim