u shitttt

Shitet nga: Egzoni 05 Qer 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Shes - Renault Megane
* Viti i Prodhimit 2003
* Klim
* Airbeg
* Xhamat Elektronik
* Pasqyret Elektronike
* Regjistrim ka 4 Muj
* Megane osht ne gjendje shum te mir Teknike si dhe Optike
* Per ma Shum Info Kontaktoni ne ket nr. 044500396

MUNDESI NDRRIMI... ME golf 2. golf 3. golf 4. passat 2. passat 3. passat 4. AUDI 80. AUDI B4. Audi a2. audi a3. audi a4. audi a6. Mercedes a190 Mercedes a 150. Mercedes a 160. Mercedes a 170. ercedes c200. Mercedes c220. BMW 320. BMW 318. Bmw 316. opel astra. opel corsa. opel zafira. fiat punto. ford fiesta. ford focus. fokus. peugeot 307. peugeot 306. Ford fiesta. fiat stilo. ford ka. smart. Benzin. dizel. 1.0 1.1 1,2 1.3 1.4 1.5 1.6 1.7 1.8 1.9 2.0 2.5 tdi. sdi. Renault clio ETJ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim