Renault Scenic 1.6 16v -04 me DOGAN të PAGUAR

Shitet nga: ilir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shes RENO SCENIC 1.6 / 16V.Viti 2004, me librez të servisit dhe dogan të paguar.I ardhur nga Zvicra.Kilometrat 145018.
Posedon këto paisje: Klima Tronik , Tempomat , Ndezje me kartel Start - Stop , Kartela rezerv , Senzor të shiut , Senzor të dritave , Freni i dorës elektronik ...... etj . Tel 044 986 626 & 049 420 149
Ne Viber qdo ditë 24 orë në numrin +377 44 986 626.
.Me marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim