Renault Scenic 2.0

Shitet nga: Muhamed 02 Dhj 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Vetura eshte ne gjendje shume te mire i importuar nga Suedija. Vetrura eshte benzin 2.0, automatik i paisur me komand ne dore per vozitje nga personat me aftesi te kufizuar paisja eshte e atestuar. Vetura eshte e servisuar regullisht si dhe ka 2 pare goma te dimrit dhe te veres me bandasha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim