renault megane scenic 1.9

Shitet nga: gazi 20 Shk 08:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
shes renault megane scenic 1.9dci viti prodhimit n fund 2007 e sapo ardhur nga franca ne gjendje te shkelqyer teknike dhe optike me karakteristikat e cekura:
1.9dci
6 shpejci
122589 km te garantuara
libra t servisit prej origjine
Navigacion
cd player
perde mbrapa
keyless sistem (ndez pa qels)
fellne + goma 70%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim