Renault Twingo -01

Shitet nga: feriz 04 Tet 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Twingo
shitet vetura renault twingo ne gjendje te rregullt vetura ka dyert centrall gjama elektronik pasqyre elektronike fellne me goma te reja te dimrir vetures i ka skadu regjistrimi me 23.04.2015 dhe per tu regjistru esht me denim per keta muaj .vetura shitet me qmim te volitshem gjendemi ne bukosh te vushtrris numri i telit 044196747
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim