Renault twingo Shitet Urgjent!!!!

Shitet nga: Agron Gashi 30 Mar 07:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 190 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Twingo
Renault Twingo, 1.2 benzin
Viti i prodhimit: 2003
Vetura posedon:
Klim
Airbag
2 par goma: te dimirit dhe te veres me bandash
Xhamat elektronik
CD, Radio
I ardhur nga gjermania, me liber te servisit dhe me te gjith dokumentacionin e nevojshem mbi kontrollimin dhe gjendjen teknike te vetures.
I doganuar dhe regjistruar me 22/06/2015

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim