Reno Clio -01

Shitet nga: Shpat 07 Sht 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Renault CLIO - 1.9 d t i
Viti i prodhimit 2000\01

Posedon:

Abs
Timon hidraulik
Mbyllje qendrore
Xhama me rryme

Shpenzimet si ne lokal ashtu edhe ne rruge te hapur I ka teper te vogla.

Cmimi i fundit 1800 €

Ndrrohet me ndonje Pikap.

Mund të na kontaktoni
tel:
045 678 006
045 502 381
Viber: +37744403277
si dhe ne email:
shpatpozhegu@gmail.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim