Reno kango viti 2003 , 1.9 dizel -03

Shitet nga: ardian 23 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Me 5 dyer si dhe ulese mrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim