Rover 25 dizel -00

Shitet nga: Cima 22 Shk 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Roverineshte shum i rujtun dhe ne gjendje te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim