Rover 400 -00

Shitet nga: Is 27 Nën 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Rover
Modeli: 400
Rover, 1.6 benzin , viti 2000, ne gjendje shume te mire dhe funksionon perfekt . Me kontaktoni ne informata per me shume ne : +37744199741
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim