SEAT LEON FACELIFT 1.4TSI / 125PS SPORT -11

Shitet nga: Korab Sinani 19 Mar 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 950 EUR

Komuna: Prishtinë
SEAT LEON 1.4TSI SPORT / 125PS FACELIFT:
(Vetura eshte blere me porosi dhe ka vetem nje pronar nga data 26.09.2011 kur eshte blere me 0.0km);
Mirmbajta e rregullt ne Servisin e Autorizuar te SEAT-IT;
Vetura vjen me liber te servisit.
Vetura Posedon ekstra opcione si:
Senzore parkingu Para / Mbrapa
Bandash Alumini (Fellne 17'') per verë
Bandash te thjeshte 15"' për dimer + rrotkapëse
Pasyret jashtme me palosje automatike nga komande te çelesit;
Pasqyret e jashtme me ngrohje;
ABS > ARIBAG > ESP > Tempomat >
Kontrollues automatik te gomave SET;
Klimatronik DualZone;
Ndërruesi manual 6+1 shpejtësi
Timon multifuksional i veshur me lekure / hidraulik;
Te Integruar me: Bluetoth > USB > AUX
Xhamat komplet elektronik (Pare dhe mbrapa);
Xhamat me mundesi hapje / mbyllje me komande te çelesit;
Dritat e mjegulles ndizen per ndriqim gjate kthesave ne menyre automatike
Dritat e mjegulles ndizen per ndriqim kur futet ne marshin per parkim mbrapa;
Vetura eshte ne gjendje ekstra te mire dhe shume i ruajtun......gjithashtu ka regjistrim deri ne muajin e 10/2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim