SHES AUDI A4 1.9 TDI 85 KW FULL EXTRA 2006

Shitet nga: Albani 19 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES AUDI A4 1.9 TDI 85 KW 115 PS
VITI I PRODHIMIT 2005 MODELI 2006
Klimatronik
Bordkompjuter
Tempomat
Komanda ne timon
Asr
Esp
Airbag
Dritaret me rrym
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Fellne me goma te reja
Hallogenka
Vetura eshte e doganuar ne menyr te rregullt
Nuk eshte ne hipotek
Mundsi ndrrimi
044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim