SHES VW PASSAT 1.9 TDI 81 KW FULL OPSION RKS ..

Shitet nga: Albani 04 Pri 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHES PASSAT 1.9 TDI 81 KW 115 PS
VITI I PRODHIMIT DHJETOR 1998 MODELI 1999
Klima
Bordkompjuter
Esp
Airbag
Abs
Gomat e reja
Dritare me rrym
Asqyre me rrym dhe me nxemje
I rexhistruar dhe doganuar ne menyr te rregullt rks 9 muj
Vetura nuk eshte ne hipotek

Mundsi ndrrimi

044 106 941 & 044 877 535
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim