SHES GOLF 2 1.6 DIZEL I THJESHT PUNON SHUM MIR ..

Shitet nga: golf2 28 Maj 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
GOLFI ESHTE FABRIKISHT DIZELL GJITHMON PREJ FABRIKES - NUK NIHET QE ESHTE DHEZUM
- 1.6 DIZEL I THJESHT PUNON SHUM MIR HARGJIMET SHUM TE VOGLA .
- VITI I PRODHIMIT : 1988 modeli 89
- REGJISTRIM DERI NE FUND TE MUAJIT PRILL - 2016 1 VJET REGJISTRIM RKS 01
- I DOGANUAR DHE I RIGJISTRUAR NE RKS NE MËNYR TE RREGULLT
- HIPOTEK GARANTOJM SE S'KA QEN ASNJEHER
- QE 7 VITE ESHT NE EMRIN TIM
- 4 GUMA TE REJA M+S (DIMER VER ) SHIHEN EDHE NE FOTO .
- KASETOFON ME CEDEJA
- BRANIK GJAN
- KARRIKA GOLF 3
- FELLNE FABRIKISHT TE GOLFIT 2 .
- SHTOPA TE PASEM - SPECIAL GTD .


SMS MOS DERGO SE NUK I K THEJ
- TEL 044-261-696
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim