SHES/NDERROJ - VW PASSATT 1.9 TDI/00

Shitet nga: Valon 01 Gsh 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet/ndërrohet Passati në gjendje shumë të mirë teknike.

- 1.9 Diesel TDI
- RKS me regjistrim deri në Janar 2016
- Servis të rregullt dhe mirëmbajtje shumë të mirë
- Goma vere dhe dimri dhe fellne alumini
- Klime A/C dhe muzikë CD
- Stabil dhe i sigurt në vozitje
- Veturë familjare dhe e përshtatshme për distanca të largëta
- Shitet ose ndërrohet me ndonjë veturë tjetër sipas marrëveshjes
- Vetura për shikim në Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim