SHESUM FELLNE+ BANDASHA+ GOMA

Shitet nga: Mentori 03 Pri 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
SHESIM FELLNE BANDASHA GOMA 13-14-15-16-17-18-19
BANDASHA 13-14-15-16
FELLNE SHUM TE FORTA DHE TE LIRA
GUMA QFARE TE DONI 175-70-14
BAJME MONTIMIN

045 522 282

''MENTORI''
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim