SHITET BMW 320d -02 NE GJENDJE PERFEKTE

Shitet nga: sabit 11 Mar 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 400 EUR

Komuna: Prishtinë
shitet bmw 320d 2.0 ne gjndje shum te mire me dy par goma.
Gomat i ka te reja edhe te veres dhe te dimrit gomat e veres i kam ble veres ne euro goma, ne Fush Kosve dhe vlera e tyre eshet 700e dhe gomat e dimrit thuaj se te reja jan gomat e veres jan me fellne shum te bukura.
vetures i ka skadu regjistrimi, mirpo denime nuk ka eshte qlajmruar. vlen te ceket vetura nuk esht ne hipotek dhe perkthimi mund te behet menjeher te pronari i ri.
sa per vetur kush e merr nuk ka nevoj as 1cent me ba investim esht me gjitha serviset e kryra.hargjimet e vetures jan shum te vogla.
arsya e shitjes esht se nuk po me duhet ma se e kam nje vetur tjeter.
karakteristikat e vetures jane kto.
Klimtronik
Abs
Esp
Centrall
Airbag
Pasqyre elektronike.
Xhama elektronik
muzik cd
mbyllje me qels nga larg
komanda ne timon.
etj.
qmimi i diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim