Saab 9-3 1.9 -05

Shitet nga: Elsid Imeraj 13 Mar 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Saab
Modeli: 9-3
Shitet automjet Saab 9-3 TiDs 1.9 naftë, 150hp (kuaj fuqi), kambio automatike, sensor parkimi, navigator, serdile lekure, 136.000 kilometra, xhamat elektrik, pasqyrat elektronike. Makina eshte ne gjendje shume te mire, e sapo ardhur nga Belgjika. Me dogane te paguar. 6cd player, telefon, klima, pilot automatik. Goma te reja dhe cdo servise te sapobere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim