Shitet

Shitet nga: Saab 16 Mar 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 550 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Saab
Modeli: 9-3
Shes Saab 93 ne gjendje shum te mir 2.0 benzin hargjime te vogla bej dhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim