Seat Ibiza 1.9 Diesel -05

Shitet nga: d 31 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shitet ose ndrrohet Seat Ibiza 1.9 Diesel 2005 - RKS deri Nentor 2015 - Kater dyer , Gomat e reja dhe ne gjendje shume perfekte.

Ndrrim me BMW 320 dhe 530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim