Seat Ibizia 2.0 Benzin. -04

Shitet nga: Raif 22 Shk 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Vetura eshte e regjistruar e ardhur nga Zvicra ka xhama elektrik,klim eshte me dy dyer dhe ne pergjithesi eshte ne gjendje shume te rregullt. Per me shume informata kontaktoni ne numrin 044 882 566. Ju mirepresim.
Cmimi eshte i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim