Seat Leon 1.6b rks KLIM Boj ndrrim me golf 4 ose..

Shitet nga: negjat 08 Pri 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes seat leon 1.6benzin rks ne gjendje shum te mir
I regjistruar rks
Ekstra ka :
klim funksionale
Abs
Arbag
Central
Radio cd em3 usb sd card
Guma te mira
4 gjamat elektronik
Pasqyret me rrym plus me nxemje dhe palimi i pasqyre. Prej mbrenda
Boj ndrrim
Vettura nuk eshte hipotek dhe mund te perkthet menjher
Eshte shum komfort
044240901
044546459
boj ndrrim me golf 4 ose 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim