Seat Leon 1.9 TDI (i) të kuqe nga Zvicra

Shitet nga: Gazmend 25 Qer 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Shitet Seat Leon 1.9 TDI me I e kuqe. Viti i Prodhimit 2001 ne gjendje krejtesisht te rregullt i regjistruar deri ne Dhjetor 05/12/2015

Vetura ka keto karakteristika:

- NGJYRE E KUQE
- 5 DYER
- MARSHI MANUAL 5+1 SHPEJTESI
- KLIME A/C - FUKSIONALE
-CENTRALL
-QELESI ME TELEKOMAND
- BOARDCOMPUTER
- ALUMIN FELLNE R/15
- AIR BAG 6 COPE
-ABS
-ESP
-RADIO CD/DVD ME EKRAN
-TIMON MULTIFUKSIONAL
-GJAMAT ELEKTRONIK
-PASQYRET ELEKTRONIKE
-DRITA TE MJEGULLES
-DY QELESA
-DY PALË GOMA (të verës dhe të dimrit) SHUMË TË MIRA.
Vetura eshte e servisuar ne menyre te rregullt me liber servisi, mund ta kontrolloni ku te doni.
Vetura është në gjendje shumë të mirë mekanike dhe vizuele.

GARANTOJ PËR GJENDJEN TEKNIKE DH E MOTOTRIKE TË VETURËS
GARANTOJ PËR DOKUMENTACIONIN E VETURËS (nuk është në hipotekë,posedoj letrat e doganës...)
Jam pronari i parë ne KS nga viti 2013.Vetura është ardhur nga Zvicra.

ÇMIMI ME KESH 4500 €,ME NDRRIM 5200€.


Faleminderit për mirëkuptim!

045 452 121


TAG:Mercedes,Audi,Golf,Peugot,Renault,SeatBMW...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim